אריחי קרמיקה לאמבטיה משופצת

קרמיקה הוא מודל החיפוי הפופולרי והשכיח ביותר במרחב הביתי, בין שמדובר על חיפוי קיר המטבח, ובין שמדובר על חיפוי קירות חדר האמבטיה או חדר השירותים.

בתהליך בחירת אריחי קרמיקה לאמבטיה, כדאי לבחון את הדברים בצורה מושכלת ושקולה מתוך הבנת המשמעויות של חיפוי זה בחדר האמבטיה, וההבדל בין חיפוי זה לחיפוי של חדר המטבח למשל.

חדר האמבטיה הוא חדר שבו המוטיב המרכזי אמור להיות ניקיון וטוהר. בחדר זה אנו מנקים את עצמנו, וחושפים את גופנו למגע עם הרצפה והמתקנים השונים בחדר.

אריחי קרמיקה לאמבטיה מחירים

מראה שהוא לא רק לא מלוכלך, אלא מראה נקי וטהור

בהתאם לכך, בחדר האמבטיה, זה לא מספיק שהאמבטיה נראית לא מלוכלכת, אלא שישנה חשיבות רבה שהאמבטיה תיראה ותהיה נקייה באמת.

הדרך הטובה ביותר לשדר ניקיון היא באמצעות אריחי קרמיקה לאמבטיה המבוססים על גוונים בהירים, בעדיפות לגוון לבן טהור, או גווני אפור בהירים.

קרמיקה כהה יכולה להסוות לכלוך, היא יכולה להסתיר כתמים למיניהם, או לכלוך שמצטבר על פניה לאורך זמן, ובכך לכאורה להיראות לנו לא מלוכלכת, אלא שקרמיקה כהה לעולם לא תיראה לנו נקייה, ולעולם לא תעניק לנו את תחושת הטוהר והניקיון שיכולה לספק לנו קרמיקה בהירה.

שימוש בגוונים בהירים כדוגמת לבן ואפור לאריחי קרמיקה לאמבטיה

אחרי שאמרנו את זה, כאשר אתם משפצים את חדר האמבטיה, ייתכן מאוד שאתם רוצים לשלב בו עיצוב מאוד מסוים, עיצוב יוצא דופן, ולא רק חדר בגוון לבן אחיד.

במקרה זה, תוכלו לבחור בין מגוון גדול מאוד של עיצובים בסגנונות שונים, הנשענים כולם על גוונים בהירים בשילוב לבן, אפור, קרם, שמנת, בז' וכדומה.

כל אחד מאלה יכולים לספק את המענה לצורך בתחושת הניקיון בחדר האמבטיה, אם כי כאמור, לבן ואפור בהיר הם הגוונים "הנקיים" ביותר.

יתרונות חדרי אמבטיה עם אריחי קרמיקה

בגלל אורך החיים, הגמישות והיופי היוקרתי, אריחי קרמיקה לאמבטיה משמשים לעיתים קרובות בתור ריצוף חדרי אמבטיה וחיפוי קירות. כדי לעזור לכם לשנות את חדר האמבטיה שלכם למקום יפה ופרקטי, נדון ביתרונות של הוספת אריחי קרמיקה לאמבטיה. ישנן מספר סיבות מדוע אריחי קרמיקה הם אופציה מצוינת לחדרי אמבטיה:

  • אריכות ימים: אריחי קרמיקה אטומים לרטיבות, כתמים ונזקים, מה שהופך אותם לאפשרות ריצוף מצוינת. איכות זו הופכת אותם למושלמים לשימוש בשירותים, חדר אמבטיה ומקלחות ובמקומות לחים אחרים עם לחות גבוהה במיוחד.
  • אריחי קרמיקה בעלי דורשים תחזוקה מעטה וקלים לניקוי בגלל המשטח החלק שלהם. שמירה על המראה האופטימלי שלהם לעתים קרובות רק דורשת ניגוב תקופתי עם חומרי ניקוי עדינים.
  • יכולת התאמת עיצוב לטעם האישי שלכם: אריחי קרמיקה מאפשרים לכם לעצב את חדר האמבטיה של חלומותיכם על ידי בחירה מתוך מגוון עצום של צבעים, גדלים ודוגמאות. אתם יכולים לעצב את חדר האמבטיה שלכם במגוון עיצובים, החל מעיצוב קלאסי ועד לעיצוב מודרני ועכשווי.
  • העמידות המובנית של קרמיקה למים הופכת אותה לחומר מצוין לקירות ולריצוף של חדרי אמבטיה, החשופים לעיתים קרובות לרטיבות.
  • מאחר וקרמיקה אטומה למים, היא מספקת חלל היגייני וסטרילי בו לא מתפתחים חיידקים, עובש ופטריות.
  • מחיר משתלם: בגלל אורך החיים ודרישות התחזוקה הנמוכות שלו, אריחי קרמיקה הם השקעה נבונה.

הסוגים השונים של אריחים לאמבטיה

ניתן למצוא אריחים לחדרי אמבטיה במגוון רחב של חומרים ועיצובים, המאפשרים לכם ליצור מראה ייחודי לחלל שלכם. כמה מהדוגמאות האופייניות ביותר הן:

  • אריחי קרמיקה לאמבטיה- בגלל אורך החיים ויכולת ההסתגלות שלו, נעשה שימוש תדיר באריחי קרמיקה. הם זמינים במגוון רחב של צורות, גוונים ועיצובים.
  • אריחי קרמיקה פורצלן- בעוד אריחי קרמיקה עמידים במים, אריחי פורצלן מביאים יתרונות נוספים בגלל הצפיפות שלהם. הם אופציה מצוינת עבור הקירות והרצפה של חדר האמבטיה.
  • אי אפשר לנצח את האלגנטיות והעמידות של אריחי אבן טבעית כמו שיש וגרניט. עם זאת, הם צריכים יותר תחזוקה כדי לשמור על המשטח בצורתו המקורית.
  • אריחי פסיפס- אריחי פסיפס קטנים, לרוב מרובעים או משושים, וזמינים במגוון רחב של חומרים, מרכיבים יצירות אמנות של פסיפס. הם משמשים היטב להכנת עיצובים ודפוסים מסובכים.

בגלל אורך החיים הארוך, התחזוקה הנמוכה והגמישות האסתטית שלו, אריחי קרמיקה הם אופציה מצוינת עבור כל חדר אמבטיה. בעת שיפוץ אמבטיה חשוב לחשוב על אסתטיקה, עלות ותחזוקה בעת בחירת אריחי אמבטיה. העיצוב החדש של חדר האמבטיה שלכם, בין אם תבחרו בקרמיקה, פורצלן, אבן טבעית או משהו אחר, ישתפר פלאים ויהפוך את חדר אמבטיה שלכם לחלל מזמין, נעים ונקי.

אריחי קרמיקה לאמבטיה

לפי אילו מאפיינים לבחור אריחים לחדר אמבטיה?

אריחי קרמיקה לאמבטיה הם השקעה באסתטיקה, בפונקציונליות ובאורך חיי השירות שלהם. להלן כמה מהגורמים החשובים ביותר שיש לחשוב עליהם בעת בחירת אריחי הקרמיקה לחדר האמבטיה שלכם:

איטום הוא חובה בחדרי אמבטיה בגלל הלחות המתמדת. בחירת אריחי קרמיקה עמידים למים חשובה מכיוון שהיא מונעת מהמים להזיק ולהצמיח עובש בתוך האריחים.

גודל ועיצוב

הרושם החזותי של חדר האמבטיה שלכם עשוי להשתנות באופן דרסטי על ידי גודל אריחי קרמיקה לאמבטיה שתבחרו. אריחים גדולים יותר נותנים רושם של שטח פתוח יותר ותחזוקה קלה יותר בגלל פחות קווי חיבור. מצד שני, עיצובים ומאפיינים משוכללים עשויים להימצא על אריחים קטנים יותר. תכננו וחשבו כיצד להתאים את גודל האריחים הנכון ביותר, כך שיהיה אפשר להתקין אותם סביב האמבטיה, הכיור ואביזרי אמבטיה נוספים.

חשבו על מרקם האריחים. חדרי רחצה עם אריחים מבריקים עשויים להרגיש בהירים וגדולים יותר, בעוד שחדרי רחצה עם אריחים מאט יכולים להעניק לחלל אווירה מאופקת יותר ועכשווית.

צבע ודוגמא

העיצוב הקיים של חדר האמבטיה צריך לשמש השראה לבחירות הצבע של האריחים. חדרי אמבטיה עם אריחים כהים עשויים להיות דרמטיים, בעוד שחדרי אמבטיה עם אריחים בהירים יותר יכולים לגרום לחלל להיראות גדול יותר. השתמשו בתבניות ופסיפסים כדי לזרוע בחדר נגיעות של עיצוב ייחודי.

תחזוקה

קבעו כמה זמן ומאמץ אתם מוכנים להשקיע בתחזוקה. בעוד שקווי החיבור על אריחי קרמיקה לאמבטיה בצבע בהיר יותר עשויים להזדקק לניקוי בתדירות נמוכה יותר, האריחים עצמם עשויים להראות יותר לכלוך. ייתכן שיהיה צורך בניקוי וניגב תכופים יותר, אולם אריחים כהים יותר וצורות גדולות יותר עוזרים להסתיר לכלוך.

תקציב

יש מגוון גדול בתמחור עבור אריחי קרמיקה, כך שקביעת התקציב שלכם תעזור לכם לבחור מהאפשרויות המתאימות לכם ביותר.

חשוב לזכור – לסוג אריחי הקרמיקה שתבחרו תהיה השפעה משמעותית על האווירה והתפקוד של חדר האמבטיה. הקדישו זמן למחשבה כיצד לבחור ולהתאים את האריחים לעיצוב הפנים שלכם, ולאחר מכן בחרו את האפשרות המתאימה גם לטעם שלכם וגם לצרכים שלכם.

שאלות נפוצות

האם אריחי קרמיקה לאמבטיה הם האפשרות המשתלמת ביותר?

אריחי קרמיקה הם האפשרות הטובה ביותר עבור ציפוי אמבטיה בשל השילוב יוצא הדופן של עמידות, רב גוניות ומשיכה אסתטית. הם עמידים מאוד בפני מים, כתמים ובלאי, מה שהופך אותם לאידיאליים עבור הסביבה הלחה של חדר אמבטיה. המשטח החלק והמזוגג שלהם לא רק קל לניקוי אלא גם מציע מגוון רחב של אפשרויות עיצוב, מקלאסי ועד עכשווי. עם מגוון של צבעים, גדלים ודפוסים זמינים, אריחי קרמיקה יכולים להתאים ללא מאמץ לכל סגנון חדר אמבטיה. העלות-תועלת שלהם, יחד עם הביצועים לאורך זמן, הופכים את אריחי הקרמיקה לבחירה המובילה להשגת יופי ופונקציונליות בחדר האמבטיה.

האם אריחים קרמיקה ניזוקים במהלך התקנת הלבשה לאמבטיה?

כאשר אתם רוצים לחדש רק את האמבטיה עצמה, מבלי לפתוח שיפוץ גדול הכולל החלפת אריחי קרמיקה לאמבטיה, תוכלו להתקין הלבשת אמבטיה, אשר מודבקת על בסיס האמבטיה הקיימת שלכם ולא פוגעת באריחי הקיר והרצפה שלכם. 

כדאי להסתייע באיש מקצוע מתאים

בבחירת אריחי קרמיקה לאמבטיה, בדיוק כפי שאתם עושים בבחירת העיצובים השונים לשאר חלקי הבית, כדאי להתייעץ עם איש מקצוע שיסייע לכם גם לקבל החלטה סביב גודל האריחים המתאים ביותר לחדר האמבטיה, סוג הקרמיקה, שילוב גוונים ומרקמים, מידת החספוס המתאימה לאריחים אלה וכדומה. אם אתם מחפשים שירותי צביעת אמבטיה מחיר משתלם, הלבשה לאמבטיה או התקנת אריחי אמבטיה באופן מקצועי, רק המומחים של תותי אמבטיות יכולים להתחייב לכם לשירות יוצא דופן ועבודה מקצועית ביותר!

 

השמעת המאמר לכבדי ראייה

שתפו את המאמר לאדם שחייב לקרוא:
Google ג גוגל
4.9
מבוסס על 95 ביקורות
×
js_loader